Inventory SYNC

Inventory SYNC

Stok Yönetim uygulamsı Inventory SYNC ile ürünlerinizin stok işlemlerini otomarik olarak yönetebilirsiniz.

Amazon – eBay – Shopify – Bigcommerce platformlarındaki mağazalarınız arasında stok senkranizasyonu yapılarak herhangi bir mağazada ürün azalır veya artarsa belirlediğiniz mağazalardaki stok bilgileri de otomatik olarak güncellenir.

  • Gerçek zamanlı stok seviyelerini takip edebilirsiniz
  • Stok verilerinde manuel düzenleme yapabilirsiniz (Sadece Yöneticiler)
  • Ürünleri depolar arası transfer edebilirsiniz
  • Geniş stok raporları ile ürün ve depoları takip edebilirsiniz
  • Kritik ve azami stok seviyelerini belirleyebilirsiniz
  • Mağazalar ile otomatik senkronize yapabilirsiniz
  • Zayi ürün kayıtları oluşturabilirsiniz
  • Otomatik senkronizasyonu Aç/Kapat yönetebilirsiniz

Inventory SYNC ile, Envanter stok yönetiminiz, tek bir merkezden çok kanallı envanter güncellemelerinizi, stok yönetiminizi, çoklu depolamayı ve daha fazlasını otomatik gerçekleştirerek iş akışınıza hız ve değer katabilirsiniz.

Çoklu Depo Yönetimi

Çoklu depolamayı kolaylıkla yönetin. Inventory SYNC, satış kanallarınız için farklı stok politikalarını depoda ve depo konumlarınızdaki ürün kullanılabilirliğinize göre yönetmenizi kolaylaştırır. Entegre envanter takip sistemimiz, depolar arası stok transferlerinizi takip eder ve doğru/fiziksel stok seviyesine hızlı erişim sağlamanızı sağlar.

 

İade Yönetimi

Geri iade edilen ürünleri yeniden stok envanterine manuel ekleme yaparak istenilen depoya sevkini sağlayabilirsiniz.

 

Otomatik Stok Güncellemeleri

Bir satış yaptığınızda, Inventory SYNC‘nin çok kanallı envanter izleme özelliği, tüm entegre kanallarınızda stok seviyenizi anında günceller.

 

Kritik ve Azami Stok Uyarıları

Otomatik olarak düşük ve yükse stok uyarıları (Sistem Notification, Sms, E-mail) sayesinde deponuzdaki ürün durum ve seviyelerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

SKU Eşlemesi – İlişkisi

Inventory SYNC, tüm ürün kanallarınızda tek tek ürün SKU’larını eşleştirmenize olanak tanır. Böylece, ürünlerinizin takibini ve mağazalardaki işlemleriniz için daha kolay bir yol sunar. Ürünleri tek tek bağlama düzenleme işlemlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.